2013

Akci moderují:
Inna Puhajková a Josef Melen.

18:00 KASKADÉRSKÉ VYSTOUPENÍ
Agentura filmových kaskadérů DOUBLE TEAM je týmem profesionálů s mnohaletou filmovou zkušeností.

18.10NINJUTSU – BUJINKAN BUDO TAIJUTSU
Organizace Bujinkan Dojo sdružuje 9 tradičních japonských bojových škol, z nich 3 jsou školami ninjutsu. Tato organizace je v současnosti jediná, která vyučuje autentické ninjutsu tradičním způsobem. Jedná se o komplexní bojový systém založený na boji beze zbraně, z jehož pohybů potom vycházejí techniky boje se zbraněmi a speciální techniky ninjutsu. Ukázku provede Bujinkan Bohemia Dojo a Bujinkan Leipzig Dojo pod vedením Shihana Filipa Bartoše.
www.bujin.cz 

18.20 SPORTOVNÍ STUDIO PETRY KADLECOVÉ
Studio se zabývá sportovním aerobikem, fitnessem a akrobacií a trenérskou činností v oblasti kulturistiky a bodyfitness – Vojkovice u Kralup nad Vltavou.
www.fitcentrum-kadlecova.cz

18.35 SHORINJI KEMPO
Shorinji Kempo je moderní japonské bojové umění kombinující tvrdé a jemné techniky boje, meditaci, filosofii a metody použití tlakových bodů a masáží. Důraz je tedy kladen jak na fyzický, tak i duševní rozvoj jednotlivce. V Shorinji Kempo se střetávají čínské a japonské tradice. Neodmyslitelnou součástí Shorinji Kempo je filosofie vycházející ze zenového buddhismu. Přestože Kempo slouží jako účinná sebeobrana, není cílem útočníka vážně, natož pak smrtelně zranit. Jedno z ústředních motto Shorinji Kempo zní „Láska bez síly je bezmocná, síla bez lásky je násilí“.
www.shorinjipraha.cz

18.55 VYHLÁŠENÍ JUDISTY ROKU
Bude vyhlášen vítěz tradiční ankety Judista roku pro rok 2013. Cenu předá předseda svazu juda Mgr. Jiří Dolejš.

19.05 KICK-BOX
Kickboxing je moderním bojovým sportem, který má své kořeny v řadě bojových umění. O kickboxingu mluvíme vždy jako o sportu, protože v něm lze, podle daných pravidel, zápolit. Samotný název kickboxing, pocházející z angličtiny, vhodně vystihuje základní rys – boj za použití nohou (kick) a rukou (box). Kickboxing rozlišujeme podle síly a razance na tzv. plno kontaktní disciplíny (fullcontact, kickbox-low kick, K-1) a polo kontaktní disciplíny (semicontact – americké karate, lightcontact).
V Tiger teamu, vyučují držitelé titulů Mistrů světa, Evropy a reprezentační trenér pro Full kontatní disciplíny.
Vyučované systémy jsou kondiční kickbox, light kontakt, full kontakt a K1 a pro juniory Semi kontakt.
www.tigerteam.cz

19.10 JUDO CUP – FINÁLE EXTRALIGY MUŽŮ
Utkají se nejlepší týmy z České republiky.